Erciyes Kayak Merkezi Transferi
Kayseri Erciyes Kayak Merkezi Transfer ve Ulaşım Detayları

Goin Transfer ile kolayca ulaşabilirsiniz. Hem ekonomik hemde VIP araçlarla rezervasyon yapmak için yukarıdaki panelinden alınış ve varış yerinizi seçerek başlayabilirsiniz.

Kayseri’nin simgesi haline gelen ve 3917 metre yüksekliği ile Anadolu’nun en yüksek zirvesi olarak bilinen Erciyes Dağı, bembeyaz karlarla kaplı görüntüsü ile pitoresk bir manzara sunar. Kış sporları ile ilgilenenleri ve doğa meraklılarını kendine çeken Erciyes Dağı, Türkiye’nin kayak ve snowboard için tercih edilen en gözde yerleri arasındadır. Hem kayak sporuna yeni başlayanlar hem de tecrübeli profesyoneller için mükemmel eğimlere sahip dramatik açılar sunan Erciyes Dağı'nda, yaklaşık 2100 metre yükseklikte bulunan Erciyes Kayak Merkezi ise bölgeyi ziyaret eden misafirlere ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’nin en ünlü kayak merkezlerinden biri olan Kayseri Erciyes Kayak Merkezi transfer ve ulaşım hakkındaki tüm bilgileri ve bu eşsiz kayak cenneti hakkında merak ettiğiniz, Erciyes Kayak Merkezi nerede ve nasıl gidilir gibi tüm soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.


Goin Transfer ile Nasıl Gidilir?

Havaalanlarından gideceğiniz noktaya VIP transfer hizmeti sunan Goin Transfer sayesinde, kış soğuğunda hiçbir zorluk çekmeden, hem pratik hem keyifli hem de ekonomik bir şekilde Kayseri Erciyes Kayak Merkezi transfer hizmeti sağlayabilirsiniz. Üstelik tek yapmanız gereken telefonunuza Goin Transfer’in mobil uygulamasını indirmek ve rotanızı belirleyerek rezervasyon yaptırmak! Bu sayede iniş yapacağınız havaalanından varış noktanıza kadar olan mesafe için önceden fiyat teklifi alabilir, ulaşım sıkıntısı çekmeden özel aracınızı rezerve edebilir ve güvenli olduğu kadar konforlu bir yolculuk yaşayabilirsiniz.

Aileler için çocuk koltuğu, kalabalık arkadaş grupları için Eko VIP ulaşım hizmeti ve ödeme kolaylığı gibi pek çok avantaj sunan Goin Transfer’i tercih ederek ihtiyacınıza uygun ve tamamen size özel bir hizmet alabilirsiniz. Kayseri Havaalanı’ndan Erciyes Kayak Merkezi’ne sorunsuz bir ulaşım gerçekleştirmek ve eğlenceli bir tatilin kapılarını Goin Transfer ile aralamak için mobil uygulamamızı indirin, yalnızca birkaç tıkla özel aracınızı ayağınıza getirin!


Erciyes Kayak Merkezi Hakkında Bilgi

Erciyes Kayak Merkezi, yıl boyu karla kaplı olan tepelerin ve vadinin manzarasını gözler önüne seren, geniş bir aktivite alanıdır. Kayak merkezinin en uzun pisti yaklaşık 3,5 km uzunluğunda olup, merkezde, çeşitli başlangıç ​​noktalarına kayakçı taşıyan mekanik asansörler bulunur. Erciyes Kayak Merkezi, aynı zamanda Türkiye'nin en uzun telesiyejine sahiptir.

Merkezdeki ilk asansör 1500 m uzunluğundadır ve 2215 metre kotta başlayıp 2550 metrede biter. Çoğunlukla profesyonel kayakçıların hedef aldığı ikinci koltuk asansörü 1600 metre uzunluğundadır ve kayakçıları 2550 ila 3000 metre yüksekliğe çıkarır. Yaklaşık 150 km'lik eğimi ve kolaylık-zorluk derecelerine göre değişen 33 pisti ile kayak merkezi, sınırsız kapalı piste ev sahipliği yapar ve snow-kite sporu için mükemmel koşullar sunar.

Kar sporlarına meraklı olanlar için eğlenceli aktivite olanakları sunan Erciyes Kayak Merkezi; erkekler, kadınlar ve çocuklar için kayak ekipmanlarının kiralanabileceği birçok mağazaya sahiptir. Merkezde ayrıca, lisanslı kayak eğitmenleri, amatör ve profesyonel kayak sporcularına yönelik kayak dersleri vermektedir. Kayseri Havaalanı’ndan yaklaşık kırk dakika uzaklıkta bulunan kayak merkezi, dağın kuzey ve doğu tarafındadır. 25 farklı kayak devriyesi ile Erciyes Kayak Merkezi, kışın kardan gerçekten zevk almak için sınırsız eğlence olanakları sunan güvenli bir yerdir.