Esenboğa Havalimanı Transferi
Esenboğa Ankara Havaalanı Transfer ve Ulaşım Detayları

Esenboğa Ankara Havaalanı transfer ve ulaşım seçenekleri için konforlu ve güvenli transfer hizmetlerimizden yararlanarak ekonomik ve VIP ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.Esenboğa Ankara Havaalanı transfer için ya da havaalanından gideceğiniz yere hızlı ve ayrıcalıklı bir şekilde ulaşmak için GOİN TRANSFER’i tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri temsilcilerine ulaşmak için 0850 346 0808 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Esenboğa Havalimanı; Çankaya'ya 44 kilometre, Kızılay'a ise 30 kilometre uzaklığında bulunuyor. Esenboğa Havaalanı'nda metro ulaşımı olmadığı için özellikle trafiğin yoğun olduğu saatlerde toplu taşıma araçlarında gecikmeler olabiliyor. Belediye otobüsleri ve EGO’nun Esenboğa Havalimanı’na sadece birer seferi bulunuyor.

Ankara Esenboğa Havalimanı Transfer Hizmetleri

Esenboğa Ankara Havaalanı transfer için güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşabilmek için toplu taşıma ya da özel araç yerine VIP transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte kullanabileceğiniz VIP transfer uygulamaları sayesinde uçağınızı kaçırma stresi yaşamadan havaalanına ulaşabilirsiniz.

Esenboğa Ankara Havaalanı transfer için hizmet almanızı sağlayan aplikasyonlardan biri olan PROGO’yu mobil cihazlarınıza indirerek kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca progotravel.com üzerinden 6 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

VİP araçlarla, Esenboğa Ankara Havaalanı transfer hizmeti için GOİN TRANSFER’in sağladığı avantajlar ise şöyle:

Güvenli ve konforlu yolculuk
Eğitimli ve güler yüzlü sürücüler
Stressiz, keyifli ve ekonomik seyahat imkanı

GOİN TRANSFER ayrıcalıklarından yararlanmak için Google Play Store ya da App Store üzerinden GOİN TRANSFER mobil aplikasyonunu indirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz.