Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi
Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer ve Ulaşım Detayları

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı transfer ve Sabiha Gökçen havalimanı ulaşım yolları hakkında tüm detayları burada bulabilirsiniz. Havalimanı transfer hizmetlerinde GOİN TRANSFER olarak ayrıcaklı ve uygun fiyatlar hakkında bilgi edinmek için 0850 346 0808'dan bilgi alabilir veya transfer hizmetinizi yukarıdan kolaylıkla seçip ayarlayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik-Kurtköy’de bulunmaktadır. Terminal; Kadıköy'e 40 km uzaklıkta olup, Pendik'e 12 km, Taksim'e ise 50 km mesafededir. Havalimanının ulaşım açısından rahat bir trafiğe sahip olduğu söylenebilir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Hizmetleri

Sabiha Gökçen Havalimanı’na toplu taşıma ya da özel araç yerine vip araçlarla gitmeyi tercih ederseniz kullanabileceğiniz birkaç aplikasyon var. Bu aplikasyonlardan biri de GOİN TRANSFER. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer hizmeti sunan Goin Transfer’in mobil aplikasyonunu cep telefonlarınıza indirebilir ya da gointransfer.com anasayfadan girip 6 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Daha sonra sürücülü aracınız istediğiniz yere istediğiniz saatte geliyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer ve diğer yolculuklarınız için Goin Transfer'in sağladığı avantajlar;

Günlük traşlı, eğitimli ve güler yüzlü sürücü
Temiz araç
Ekonomik ve keyifli yolculuk
Son model araçlar