Ankara

Ankara

Ankara Havalimanı Transfer Nasıl Yapılır?

Ankara havalimanı transfer konusunda diğer şehirlerin havalimanlarına göre zor bir konumdadır. Konumun getirdiği sorunlardan kaynaklı olarak Ankara havalimanı transferi Ankara’ya ya da Ankara’dan seyahat edecek yolcuları sıkıntıya sokmaktadır.

Ankara Havalimanı Transfer için Toplu Taşıma Kullanabilir miyim?

Ankara havalimanı transfer için Gama İş Merkezi ya da Atatürk Kültür Merkezi önünden kalkan havalimanı transfer otobüslerini, özel aracınızı ya da diğer toplu taşımaları kullanabilirsiniz. İstanbul ya da İzmir’deki gibi havalimanı transferi için büyük kolaylık sağlayan metro ulaşımı Ankara’da bulunmuyor. Bu da Ankara’da havalimanı transferi için trafik keşmekeşine girmeyi mecbur bırakıyor. Ankara’nın belli bölgelerinden kalan belediye otobüsleri ile havalimanı transferinizi gerçekleştirebilirsiniz ancak tüm planınızı belli saatleri olan bu otobüslere göre ayarlamanız gerekmektedir. Ankara havalimanı konum olarak şehir merkezine yaklaşık 35 kilometre uzaklıkta olduğu için taksiyle yapılacak transferler oldukça pahalıya mal oluyor.

Ankara Havalimanı Transfer için Özel Otomobilimi Kullanabilir miyim?


Ankara havalimanı transferi için özel otomobilinizi kullanıyorsanız otoparka ihtiyacınız olacak. Ankara havalimanı içerisinde ve çevresinde bulunan otoparklar var ancak ücretleri seyahat süreniz uzunsa oldukça pahalıya mal olacaktır.

Ankara Havalimanı Transfer için VIP Hizmetler Var mıdır?

Tüm bu transfer alternatifleri haricinde VIP ayrıcalıklarla Goin Transfer olarak biz de Ankara havalimanı transfer hizmeti sunuyoruz. Talep ettiğiniz noktadan Ankara havalimanına ya da Ankara havalimanından talep ettiğiniz noktaya, sizleri ulaştırıyoruz. Ankara havalimanı transfer için konfor ve güven arayan yolcular Goin Transfer’in VIP transfer hizmetini kullanabilirler. Ankara havalimanı transfer ya da havalimanından istediğiniz noktaya transfer için bize ulaşabilirsiniz. Goin Transfer, Ankara havalimanı transfer için toplu taşıma ile trafiğe girmeden hızlı, konforlu ve güvenilir bir seyahat deneyimi sunuyor. Belirlediğiniz zaman diliminde Goin Transfer’i kullanarak havalimanına gecikmeden ulaşırsınız. Ankara havalimanı transfer hizmetimiz sayesinde yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda uçağı kaçırma korkusu yaşamadan, önceden rezervasyon yaparak seyahatinizi organize edebilirsiniz. Sürekli yenilenen araç filomuzla Ankara havalimanı transferini daha güvenli ve daha konforlu bir şekilde sizlere sunuyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı, ihtiyaçların üzerinde sunduğumuz, dakik, ekonomik ve konforlu hizmet anlayışımızla Ankara havalimanı transferini büyük bir dert olmaktan çıkarıyor, güzel bir seyahat deneyimi haline getiriyoruz.

WahtsApp WhatsApp WahtsApp WhatsApp