İstanbul

İstanbul

İstanbul Havalimanı Transfer Nasıl Yapılır?

İstanbul havalimanı transfer gidilecek olan havalimanına göre değişiklik göstermektedir. Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı için farklı transfer seçenekleri vardır. Atatürk Havalimanı transfer Sabiha Gökçen Havalimanı’na göre daha fazla alternatife sahiptir. İstanbul havalimanı transfer özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı için söylememiz gerekirse diğer havalimanlarına göre zor bir konumdadır. Konumun getirdiği sorunlardan kaynaklı olarak İstanbul havalimanı transferi İstanbul’a ya da İstanbul’dan seyahat edecek yolcuları sıkıntıya sokmaktadır.

İstanbul Havalimanı Transfer için Toplu Taşıma Kullanabilir miyim?

İstanbul havalimanı transfer için belli noktaların önünden kalkan havalimanı transfer otobüslerini, özel aracınızı ya da diğer toplu taşımaları kullanabilirsiniz. Bunlar haricinde, özellikle Atatürk Havalimanı için metro alternatifi önemlidir. Ancak nüfus kalabalığından kaynaklı olarak rahat bir ulaşım sağlayacağınızı söylemek zordur. İstanbul’un belli bölgelerinden kalan otobüsler ile havalimanı transferinizi gerçekleştirebilirsiniz ancak tüm planınızı belli saatleri olan bu otobüslere göre ayarlamanız gerekmektedir. İstanbul havalimanı transferi için Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın konum olarak şehir merkezine uzak olması sebebiyle taksiyle yapılacak transferler oldukça pahalıya mal oluyor.

İstanbul Havalimanı Transfer için Özel Otomobilimi Kullanabilir miyim?

İstanbul havalimanı transferi için özel otomobilinizi kullanıyorsanız öncelikle İstanbul’un büyük bir sorunu olan trafiği göze almalısınız. Ayrıca havalimanında otoparka ihtiyacınız olacak. İstanbul havalimanları içerisinde ve çevresinde bulunan otoparklar var ancak ücretleri seyahat süreniz uzunsa oldukça pahalıya mal olacaktır.

İstanbul Havalimanı Transfer için VIP Hizmetler Var mıdır?

Tüm bu transfer alternatifleri haricinde VIP ayrıcalıklarla Goin Transfer olarak biz de İstanbul havalimanı transfer hizmeti sunuyoruz. Talep ettiğiniz noktadan İstanbul havalimanlarına ya da İstanbul havalimanlarından talep ettiğiniz  noktaya, sizleri ulaştırıyoruz. İstanbul havalimanı transfer için konfor ve güven arayan yolcular Goin Transfer’in VIP transfer hizmetini kullanabilirler. İstanbul havalimanı transfer ya da havalimanından istediğiniz noktaya transfer için bize ulaşabilirsiniz. Goin Transfer, İstanbul havalimanı transfer için toplu taşıma ile trafiğe girmeden hızlı, konforlu ve güvenilir bir seyahat deneyimi sunuyor. Belirlediğiniz zaman diliminde Goin Transfer’i kullanarak havalimanına gecikmeden ulaşırsınız. İstanbul havalimanı transfer hizmetimiz sayesinde yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda uçağı kaçırma korkusu yaşamadan, önceden rezervasyon yaparak seyahatinizi organize edebilirsiniz.

Sürekli yenilenen araç filomuzla İstanbul havalimanı transferini daha güvenli ve daha konforlu bir şekilde sizlere sunuyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı, ihtiyaçların üzerinde sunduğumuz, dakik, ekonomik ve konforlu hizmet anlayışımızla İstanbul havalimanı transferini büyük bir dert olmaktan çıkarıyor, güzel bir seyahat deneyimi haline getiriyoruz.

WahtsApp WhatsApp WahtsApp WhatsApp